Tím Hikers

Kalendár podujatí

Návštevná kniha

Tím Hikers
Kalendár podujatí
Návštevná kniha

Niekoľko slov o nás, o našom vzťahu a postoji k horám.

V tejto časti môžete nájsť pripravované podujatia jednotlivými členmi nášho tímu.

Ak by ste nám chceli len tak niečo všeobecné odkázať, môžete učiniť tu.

nov 17 2010

Návštevná kniha

Autor

Táto sekcia slúži ako návštevná kniha. Ak chceš len niečo všeobecné odkázať, nech sa páči. Návštevná kniha je moderovaná. Nevhodné príspevky môžu byť odstránené.

16 komentárov pre “Návštevná kniha”

 1. cuckorucko@azet.skdňa 29 okt 2020 čas 12:47

  veľmi pekné stránky a moc pekné fotky

 2. Robertdňa 13 aug 2020 čas 15:13

  Váš web je veľmi zaujímavý, veľa pozdravov!

 3. Adamdňa 11 aug 2020 čas 10:53

  Váš web je veľmi cool a zaujímavý, srdečne zdravím.

 4. Kláradňa 19 apr 2016 čas 20:20

  Ahojte kamaráti Hikersáci, v týchto dňoch som sa vrátila z víkendovej „prieskumnej akcie“ do Starihradu-Paklenice, ktorú veľmi dobre poznáte. Neviem, či aj po stránke turistickej, nielen lezeckej. Bola som nadšená, Aniča kuk, Vaganski vrch sú krásne túry podobné tatranským, k tomu raj pre lezcov v Paklenici a kúpanie v mori, ubytko v penzióne Crotatia priamo na brehu mora, rodinná atmosféra. Nejaké foto mám na FB. A prečo vám to píšem? Mirotravel /Miro Lacko/ poriada autobusový zájazd v septembri na tieto miesta a sú ešte nejaké voľné miesta. Ak má niekto záujem, je možnosť sa do konca apríla prihlásiť, info na CK Mirotravel. Všetkých vás srdečne zdravím a želám všetko dobré.
  Klára

 5. Majkydňa 23 júl 2015 čas 05:45

  Dobrý deň,
  kontaktný e-mail je hikers@hikers.sk
  S pozdravom,
  tím hikers

 6. ivanadňa 22 júl 2015 čas 10:18

  dobry den,
  radi bychom s vami navazali spolupraci. muzete nam prosim poslat kontakt? dekujeme. ivana valeckova – ck rajbas

 7. Mojodňa 17 okt 2013 čas 18:11

  Bol by zaujem o „Nocnu Solosnicu“ ?
  Dajte mi vediet….a ak ano, tak kedy December2013/Januar2014? …niekedy okolo splnu…

  Caute,
  Mojo

 8. Mojodňa 01 apr 2013 čas 13:25

  caute decka,
  ak by nahodou dostal niekto sialeny napad – ako napriklad Nocny prechod Malej Fatry 🙂 – tak mi dajte vediet.
  Mojo

 9. Luciadňa 02 dec 2012 čas 21:05

  Ahojte,
  chcem ísť budúci rok v júni na Kaukaz, cca 2 týždne turistiky a výstup na Elbrus. Hľadám parťákov. Nechcete sa niekto pridať? Alebo ak by ste niekto o niekom vedeli, prosím, dajte mu na mňa mail lkazarova@gmail.com. Vďaka.

 10. ewwedňa 01 nov 2011 čas 13:36

  super strona

 11. majkydňa 30 aug 2011 čas 18:47

  Servus Maťo,
  vďaka za prejavený záujem. Čo sa týka spresňovania termínov, ak aj nie sú presné dátumy, dozvedieť sa ich možeš buď zaslaním otázky vo forme komentára k jednotlivým podujatiam z kalendára podujatí alebo mailom na hikers(zav)hikers.sk. Najbližšie „odátumované“ podujatie je Eko akcia 16.09.2011 /Výzva bude čoskoro na stránke/, radi uvítame všetkých zájemcov so záujmom o zachovanie čistoty v prírode a nie je následne problém poskytnúť ďalšie informácie ohľadne fungovania nášho OZ.

 12. matej hodasdňa 27 aug 2011 čas 15:57

  pozdravujem vás „outdorovy“ nadšenci…pri blúdení po internete a plánovaní turistického prežitia dovolenky som natrafil na vašu stránku…zaujala ma a dokonca by som si vedel aj predstaviť prípadné členstvo v takto zameranom „krúžku“…niekde som tu našiel podmienky prijatia, avšak mate takú podmienku jedného nezávislého stretka na niektorej vašej akci…problem je to, že v kalendári podujatí máte program, no bez upresnenia termínov…preto by som vás chcel poprosiť, či by bolo možné nejako to upresniť, alebo mi jednoducho poslať mail.veľmi pekne ďakujem.horám zdar! maťo hodas

 13. Jaro Kompandňa 21 jún 2011 čas 16:19

  Dobry den, s priatelmi pripravujeme nekomerčný zimný projekt zameraný na pobyt v zimnej prírode. Ak môžete informujte prosim svojich členov, priaznivcov o takejto možnosti. Viac informácií o projekte priamo na http://www.gotickejpes.cz

 14. Šaňo Lovásdňa 16 feb 2011 čas 09:58

  Úprimne som sa potešil z aktivít mojich kolegov a pri prehliadaní hikersovej stránky som zatúžil byť o niečo mladší a hlavná túžba bola vyhnúť sa skalpelu našich doktorov pri naprávaní môjho odtrhnutého menisku a ešte niečo skúsiť. Vzťah k prírode a k žene neoklameš – jedna alebo druhá ťa prijme, ak sa k nej správaš s úctou, s láskou a patričným rešpektom. A ona Ti potom dá navyše niečo nepoznané a krásne. Ak ju budeš klamať, ofučí sa, pohŕdne Tebou a určite Ti to nechutne vráti. Vážení priatelia, prajem Vám vo Vašej činnosti veľa zažitých pekných chvíľ v plnom zdraví, veľa odhodlania prekonávať aj tie najväčšie prekážky a veľa trpezlivosti pri ich prekonávaní. Športu zdar a tiristike zvlášť.
  P.s. Jediné čo mi na vašej stránke vadí, sú prebraté slová z nejakého cudzieho jazyka, dokonca ho máte aj v názve OZ. Vedzte, že slovenský jazyk je tak nádherný ako naše slovenské hory.

 15. majkydňa 31 jan 2011 čas 14:55

  Zdar Zoltán,
  v prípade záujmu stať sa našim členom, je vhodné zúčastniť sa niektorých našich podujatí pre lepšie spoznanie sa, viď kalendár podujatí, kde ochotne radi následne vysvetlíme podrobnosti ohľadne našeho OZ.
  S pozdravom,
  Majky

 16. Zoltán Hajtoldňa 30 jan 2011 čas 22:56

  Ahojte, chcem sa stat clenom vasho OZ. Ako na to?

Kanál RSS

Pridaj komentár