Tím Hikers

Kalendár podujatí

Návštevná kniha

Tím Hikers
Kalendár podujatí
Návštevná kniha

Niekoľko slov o nás, o našom vzťahu a postoji k horám.

V tejto časti môžete nájsť pripravované podujatia jednotlivými členmi nášho tímu.

Ak by ste nám chceli len tak niečo všeobecné odkázať, môžete učiniť tu.

sep 28 2020

Kam kráča naša vlasť…

Autor

Kam kráča naša vlasť...

Priznávam, politika na túto stránku nepatrí. Každopádne, aktuálny vývoj v Slovenskej republike nesmeruje k ničomu pozitívnemu. Preto aspoň zatiaľ v takejto podobe ponúkam krátke zamyslenie. O zverejnení tohto krátkeho zamyslenie som uvažoval už 1. marca 2020. Kto má zdravý rozum, pochopí prečo, nakoľko sme sa stali kolóniou.ZDRAVÉMU ROZUMU ZDAR!

3 komentáre pre “Kam kráča naša vlasť…”

 1. Majkydňa 03 máj 2021 čas 15:17

  Jaro, na e-mail hiker(zav)hikers.sk zašli foto, prípadne i krátky text a ja to následne zverejním s uvedením tvojho mena. Rozlíšenie foto max. 1280 px na šírku. Náš web nedisponuje možnosťou voľnej registrácie a publikovania článkov. Majky

 2. Jarodňa 29 apr 2021 čas 09:00

  Pravdu máš Majky. Po polroku – 29.4.2021 – sa jasne ukazuje, že tí čo vedú naše krásne Slovensko do nešťastia, sa neštítia ničoho, preto je treba na to upozorňovať vo všetkých možných weboch, pretože oni majú podporu zahraničných médií operujúcich na Slovensku pod akože slovenskými názvami.
  Inak, rád by som tu dal nejaké fotky zimnej prírody pre potechu oka a duše, ako?
  Jaro

 3. Nojbošdňa 30 okt 2020 čas 18:55

  Musel jsem se hodně kousnout do rtu, abych podobnou „chybu“ neudělal na svém blogu https://horezdar.blogspot.com Politiku, ale i ostatní věci s tím spojené tak z obsahu vylučuji, i když respektuju Tvoji nutkavou potřebu tak učinit 😉 Všechno dobré, ogaři!

Trackback URI | Kanál RSS

Pridaj komentár